با عرض سلام خدمت شما دوستان عزیز

در این طرح جدید که برای ضبط ویدیو برای وب سایت یک لرن برنامه ریزی شده است ، شما میتوانید در صورت موافقت با شروط زیر همکاری خود را با ما آغاز کنید .

1- شما میبایست در یکی از زمینه های زیر تسلط کافی داشته باشید:

الف : HTML و CSS

ب : HTML , CSS , jQuery

ج : فتوشاپ

ما فقط مدرسینی را پذیرا خواهیم بود که به یکی از سه دسته بالا تسلط کافی برای تدریس داشته باشند .

2- ما از شما نمیخواهیم که موارد بالا را از صفر شروع به آموزش دادن کنید ، برنامه های ما به صورت پروژه ای میباشد یعنی از شما میخواهیم مثلا آموزش ساخت یک اسلایدر را طی یک آموزش یک یا چند قسمتی ارائه دهید یا مثلا ساخت یک کارت ویزیت در فتوشاپ را آموزش دهید .

3- تمامی پروژه ها از طرف ما به شما معرفی خواهند شد ، یعنی شما نیاز نیست خودتون یک پروژه را هم بنویسید و هم آموزش دهید یا مثلا نیاز نیست یک کارت ویزیت را از صفر طراحی و سپس آموزش طراحی آن را ضبط کنید بلکه محوریت کار بدین گونه است که پروژه های کدنویسی را با سورس به شما تحویل میدهیم و شما فقط کافیست آموزش آن را ضبط کنید یا در فتوشاپ نتیچه نهایی کار را به شما میدهیم و شما فقط آموزش ساخت آن را کامل ضبط میکنید . لذا شما هزینه اضافی بابت این مورد دریافت نمیکنید.

4- شما نیاز به ارسال هیچ گونه پستی در سایت ندارید و فقط فایل ویدیویی را به ما تحویل خواهید داد و بقیه کارها توسط همکاران ما انجام میشود

5- پس از ضبط ویدیو و تحویل دادن آن به همکاران ما و دریافت هزینه مربوطه ، شما دیگر مالک آن ویدیو نیستید و امتیاز آن کاملا برای وب سایت یک لرن میباشد. لذا شما حق انتشار آن را در هیچ وبی نخواهید داشت ، زیرا ممکن است ویدیوی مربوطه به صورت ویژه روی سایت ارسال شود لذا در این صورت ما هیچ گونه رضایتی از پخش ویدیوی مربوطه نخواهیم داشت و از نظر ما حرام است !

6- تمامی ویدیو ها باید با صدای شخص شما باشد و تصویر و صدا باید مطلوب باشد لذا شما میبایست یک ویدیوی یک دقیقه ای جهت تست کیفیت صدا و تصویر برای ما از طریق فرم زیر ارسال کنید و در آن خود را معرفی کنید در ضمن بک گراند سیستم شما در هنگام ضبط ویدیوی تست باید تصویر زیر باشد !

http://dl.1learn.ir/admin/bg.png

7- توافق درباره ی هزینه ضبط قبل از ضبط فیلم انجام میشود به این صورت که ما پروژه را برای شما ارسال میکنیم و شما زمان تقریبی آموزش و هزینه درخواستی را برای ما ارسال میکنید و سپس مذاکرات بعدی انجام میشود و در نهایت شما ویدیو را ضبط میکنید در همکاری های اولیه هزینه پس از تحویل ویدیو ، پرداخت خواهد شد .

8- ارزیابی کیفیت آموزش و سطح تسلط شما پس از پذیرفته شدن انجام خواهد شد و بدین گونه خواهد بود که ما یک پروژه خیلی ساده در حد چند دقیقه از شما میخواهیم انجام دهید و آموزش آن را ضبط کنید تا سطح تسلط شما سنجیده شود

9- تسویه حساب به صورت خواهید بود : 1- واریز آنلاین به حساب شما      2- انتقال داخلی از طریق جهان پی ( مخصوص دوستانی که حساب      جهان پی دارند )

خسته نباشید ! اگر موافق هستید فرم زیر را پر کنید و برای ما ارسال کنید .

10- ظرفیت پذیرش محدود میباشد لذا اولویت با کسانی است که زودتر درخواست خود را ارسال کنند .

11- لطفا درخواست های خود را از طریق بخش ” تماس با ما ” ارسال نکنید . فرم زیر مخصوص ارسال درخواست است و فقط به درخواست های ارسال شده از فرم زیر ترتیب اثر داده خواهد شد .

اگر به هر دلیلی موفق به ارسال از طریق فرم زیر نشدید همه موارد خواسته شده در فرم زیر خودتان در قالب یک ایمیل به آدرس ایمیل authors@1learn.ir ارسال نمایید تا بررسی شود .

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

آدرس ویدیوی تست

توضیحات اضافی شما