هدر لایه باز نئون بتمن

هدر لایه باز نئون بتمن کاری زیبا و متنوعی از گروه طراحان سایت یک لرن می باشد.

طبق پیشنهادات و در خواست های بسیار بازدید کنندگان سایت یک لرن، امروز بر این آمده ایم که به قولمان عمل کنیم و به در خواست شما رسیدگی کنیم. همانطور که استایل هدر با قابلیت و ویژگی نئون زیبا می شود و جذاب به نظر میرسد، هدر لایه باز نئون بتمن را طراحی کرده ایم.

در این هدر سعی ما بر این بوده است که از ویژگی نئون استفاده کنیم تا هدری زیبا و مناسب را به شما ارائه دهیم.

دموی کامل با کیفیت بالا

برای اطلاعات بیشتر و دریافت این هدر به ادامه مطلب بروید…

هدر ها نقش بسیار مهمی در زیبا سازی و آمار بازدید سایت یا وبلاگ ها دارند که ما برای این که شما از این قابلیت بهره مند شوید، هدری با موضوع “تفریحی” طراحی کرده ایم.

توجه: اگر شما به این فکر کنید که این هدر اندازه ی بسار زیادی را می گیرد و نمی توان که در وب خود قرار داد، لازم به ذکر است که این هدر لایه باز است و شما به راحتی می توانید سایز و اندازه ی آن زا تغییر دهید و می توانید که متن ها و دیگر قابلیت ها را با سلیقه ی خود تغییر دهید. همچنین می توانید که با استفاده از ابزار های نرم افزار پر کاربرد فتوشاپ ، لایه های این هدر را برداشته یا می توانید که از لایه های فعلی فتوشاپ کپی بگیرید و به آن ها اضافه کنید.

اگر کسی از نوع طراحی گروه طراحان سایت ما راضی است و می خواهد که به صورت اختصاصی طراحی هدر انجام دهد، می توانند که ما را در جریان قرار داده و ما طراحی مورد نیاز شما را انجام دهیم.

سعی و تلاش مان را می کنیم تا رضایت شما بازدید کننده های گرامی سایت یک لرن را بدست آوریم و بتوانیم نیاز شما را بر طرف سازیم.

 

مشخصات دانلود

تاریخ انتشار مطلب : ژوئن 27, 2014
عنوان دانلود : دانلود هدر لایه باز نئون بتمن
حجم فایل : 7 MB
ارسال شده توسط : محمد علی ایمانی
منبع : یک لرن

لینک های دانلود

حجم : 7 MB
دانلود با لینک مستقیم

سفارش تبلیغات

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،