ابزار  Css3 - gradient

ابزار  Css3 – gradient

تیم یک لرن در اندیشه کمک به دوستانی که تازه وارد دنیای کد نویسی شده اند . امروز تیم یک لرن تصمیم به ساخت ابزار هایی برای سریع تر کردن کار های شما دوستان کرده اند .

برای توضیحات استفاده از ابزار  Css3 – gradient  میتوانید به ادامه مطلب بروید . برای دریافت رمز ورودابزار  Css3 – gradient  می توانید به ادامه مطلب مراجعه کنید .

پیشنهاد میشود ابزار را با مرورگر گوگل کروم ببینید .

پیش نمایش

حالا به این ابزار می پردازیم  :

ابزار  Css3 – gradient  برای سریع تر کردن کار های شما می باشد زیرا نوشتن این گونه کد ها پیچیدگی و سختی خود را دارد حال یک لرن این زمینه را برای شما ایجاد کرده است تا بتوانید خیلی راحت کد های gradient را بنویسید .

برای استفاده از ابزار  Css3 – gradient  باید فقط جهت آن را تغییر دهید و رنگ هی مورد علاقه خود را انتخاب نمایید و بعد دمو آن به شما نمایش داده میشود

توضیحات اضافه :

قبل از درست شدن نسخه Css3 طراحان وب  مجبور بودند برای ایجاد gradient  از عکس استفاده کنند اما شما حالا میتوانید با این ابزار عکس ها را کنار بگذارید و کد آن را بنویسید و حجم کدهای خود را کاهش دهید.

توجه :  در ساخت ابزار های پیش شایعاتی مبنا بر تقلبی بودن و کپی بودن ابزار های بنده و یک لرن شده بود اما من این اطمینان را به شما میدهم که به هیچ وج این ابزار کپی نمی باشد .

تمامی ابزار هایی که توسط من ساخته میشود با رمز عبور www.1learn.ir کار میکند . برای ورود به ابزار  Css3 – gradient  این رمز را وارد کنید تا به صفحه اصلی راه پیدا کنید

ابزار بعدی رو شما بگویید ما بسازیم . پیشنهادات خود را در قسمت نظرات مطرح کنید یا به ایمیل بنده پیام ارسال نمایید .

 

سفارش تبلیغات

برچسب ها : ، ، ، ، ، ،