آموزش ویدیویی html قسمت دوازدهم

با عرض سلام خدمت کاربران گرامی وب سایت یک لرن , در این پست از یک لرن میتوانید قسمت دوازدهم آموزش ویدیویی html را دریافت کنید , از اینکه در ارائه این قسمت تاخیری به عمل آمد عذر خواهی میکنیم و امیدواریم از این قسمت نیز مانند 11 قسمت قبل لذت ببرید . برای دریافت قسمت دوازدهم به ادامه مطلب مراجعه فرمایید .

آموزش ویدیویی html

در این قسمت از آموزش ویدیویی html به طور کامل متاتگ های را بررسی و به شما آموزش می دهیم . اگر قسمت ده و یازده آموزش های ما را تماشا کرده باشید با دو متاتگ آشنا شده اید در قسمت دهم متاتگ مربوط به تنظیم انکادینگ صفحه معرفی شد و گفتیم که دلیل به هم ریختگی متون فارسی همین تنظیم نادرست انکادینگ میباشد  و در قسمت یازدهم گفتیم که متاتگ تغییر مسیر بازدید کنندگان موجود میباشد و اگر وب خود را تغییر داده اید از این طریق میتوانید مسیر بازدید کنندگان خود را به سمت وب جدید عوض کنید .

در این قسمت آموزش ویدیویی html سیزده متاتگ دیگر معرفی میشود که مختصر درباره آنها صحبت میکنیم آیا این را میدانید که کلمات کلیدی وب شما توسط همین متاتگ ها به موتور جستجو معرفی میشوند یا اینکه میدانید توضیحات وب شما توسط همین متاتگ ها به موتور های جستجو معرفی میشوند یا اینکه میدانستید که از طریق همین کلمات متا میتوانید کنترل کش سایت خود را به دست بگیرید آیا به این برخورده بودید که موضوع وب خود را درج کنید یا اینکه آیا تا به حالا پیش امده که مشخصات نویسندگان یا طراح یا ایجاد کننده سایت را توسط html به نمایش بگذارید و یکی از مهم ترین کار هایی که میتوانید با همین متا تگ ها انجام دهید این است که به موتور های جستجو فرمان بدهید که لینک های شما را دنبال کنند یا نه آیا صفحات شما را ایندکس کنند یا نه .

برای یاد گیری این مباحث این ویدیو را دانلود کنید …

مشخصات دانلود

تاریخ انتشار مطلب : آوریل 18, 2014
عنوان دانلود : آموزش ویدیویی html قسمت دوازدهم
حجم فایل : 35 مگابایت
ارسال شده توسط : محمد مهدی محمودی
منبع : یک لرن

لینک های دانلود

حجم : 35 مگابایت
دانلود با لینک مستقیم

سفارش تبلیغات

برچسب ها : ، ، ، ، ، ،