آموزش طراحی هدر حرفه ای قسمت دوم

آموزش طراحی هدر حرفه ای قسمت دوم

در این پست از وب سایت یک لرن برای کاربران گرامی یک لرن فیلم آموزش طراحی هدر حرفه ای قسمت دوم  را آماده کرده ایم , در این آموزش ها سعی شده است نکات تکمیلی بیشتری گفته شود  شما میتوانید قسمت اول آموزش ویدیویی طراحی هدر  را در پست های قبلی  سایت دریافت کنید …

برای دانلود به ادامه  مراجعه نمایید …

آموزش طراحی هدر حرفه ای قسمت دوم

در این قسمت هدری را طراحی کرده ایم که مخصوص سایت ها مد و لباس می باشد که به صورت استاندارد در سایز 980 در 200 پیکسل طراحی شده است  و هم چنین برای شما در فایل زیپ تمامی استایل های استفاده شده را قرار داده ام که بتوانید از آن ها برای طراحی های خود استفاده کنید.

آموزش طراحی هدر

در این آموزش 15 دقیقه ای به صورت ساده و سریع به طراحی هدر پرداختیم و سایتی را هم برای دریافت آیکون ها مورد نظرتون قرار دادیم که برای طراحی های بعدی حتما به آن نیاز خواهید داشت. فایل لایه باز هدر و تصاویر بکار برده شده نیز  به همراه  ویدئو آموزشی در فایل زیپ  برای شما قرار داده شدند .

فونت های بکار برده شده در طراحی عبارتند از :

 

 1- فونت فارسی A Zarghan Hadith
 2- Dekers_Bold  فونت انگلیسی
3- B yekan فونت  فارسی
 

 

انشالله در آموزش های سری بعدی موضوع طراحی هدر را تغییر خواهم داد و به موضوعاتی هم چون دانلود ، چت روم و… می پردازم امیدوارم این آموزش مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای بحث و تبادل نظر و هم چنین درخواست هایتان می توانید به انجمن سایت مراجعه نمایید.

در صورتی که بخشی از آموزش برای شما نامفهوم یا غیر عادی بود خواهشمندیم حتما مشکل را برای ما ارسال کنید تا در آموزش های بعدی رفع شود.

هدر طراحی شده را برای شما به صورت پیشنمایش قرار دادم قبل از دانلود حتما آن را مشاهده نمایید.

پیش نمایش

 

منتظر نظرات خوب شما در جهت بهتر شدن کارهامون هستیم

مشخصات دانلود

تاریخ انتشار مطلب : آگوست 30, 2014
عنوان دانلود : آموزش طراحی هدر حرفه ای قسمت دوم
حجم فایل : 30 مگابایت
ارسال شده توسط : محمد رضا زرهون
منبع : یک لرن

لینک های دانلود

حجم : 30 مگابایت
دانلود با لینک مستقیم

سفارش تبلیغات

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ،