اموزش ساخت متن متحرک با سرعت نور

ویدیو ساخت متن متحرک با سرعت نور

صدا به آموزش ویدیویی ساخت متن متحرک اضافه شد!

ساخت متن متحرک در فوتوشاپ از سایت یک لرن دریافت نمایید . این فیلم به شما آموزش می دهد که چگونه در فوتوشاپ یک اثر هنری خلق کنید. این فیلم اموزش ساخت متن متحرک به شما امکان می دهد که متنی شبیه به یک متن در حال حرکت با سرعت نور بسازید.

جهت دیدن بقیه مطلب به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

برای اموزش بهتر است از فوتوشاپ CS6 استفاده نماید.این ویدیو با فوتوشاپ این ویدیو به شما یاد می دهد که چگونه از این فیلتر استفاده کنید و ان را با تنظیمات مناسب جهت ساخت افکت دلخواتان اجرا نماید. در این اموزش از یک فیلتر کاربردی استفاده شده  که در کار های گرافیکی استفاده زیادی دارد و با این فیلتر می توانید به طرح ها خود زیبایی دلنوازی اهدا کنید.همان طور که در تصویر بالا می بینید این یک نمونه از کاربرد این فیلتر است. شما می توانید با تنظیمات بیشتر حالت های بیشتری برای متن خود استفاده کنید. متن متحرک زیبایی خاصی دارد از این حالت کم تر استفاده می شود چون فقط گرافیست های حرفه ای با این فیلتر سر و کار دارند. ویدیو ساخت متن متحرک را فقط می توانید از سایت ما یعنی یک لرن دانلود کنید و پس از دانلود این ویدیو را تماشا کنید.

نویسنده :مهدی مجدیان

مشخصات دانلود

تاریخ انتشار مطلب : مارس 30, 2014
عنوان دانلود : دانلود ویدیو آموزش ساخت متن متحرک با سرعت نور
حجم فایل : 2.29 MB
ارسال شده توسط : مهدی مجدیان
منبع : یک لرن

راهنمای استفاده

پس از دانلود از یک لرن فایل را با نرم افزارWinrar ازحالت فشرده خارج نمایید و پس از خارج کردن از حالت فشرده ان را با یکی از نرم افزار های پلیر باز نمایید.پیشنهاد ما KMPlayer ی باشد.

لینک های دانلود

حجم : 2.29 MB
دانلود با لینک مستقیم

سفارش تبلیغات

برچسب ها : ، ، ، ، ، ،