آموزش ساخت لوگو در فتوشاپ

با سلام و خسته نباشید به همه کاربران سایت یک لرن.

در این پست از سایت یک لرن،آموزش ساخت لوگو در فتوشاپ را قرار دادیم.

شما میتوانید برای دانلود ویدیو آموزش ساخت لوگو در فتوشاپ به ادامه مطلب همین پست مراجعه کنید…در ویدیو آموزش ساخت لوگو در فتوشاپ قرار است که به شما آموزش داده شود که چگونه میتوانید لوگوی سایت خود را خودتان طراحی کنید.در این ویدیو به غیر از آموزش ساخت لوگو،قسمتهایی دیگر از فتوشاپ را توضیح میدهیم (مثلا کلیدهای میانبر).

بخش هایی که در این ویدیو آموزش داده شده است:

1-معنی فارسی بعضی از کلمات و توضیحات آنها

2-استفاده درست از ابزارهای نرم افزار فتوشاپ

3-آموزش چند کلید میانبر مهم در فتوشاپ که باعث افزایش سرعت شما در ساخت لوگو میشود

4-برسی تنظیمات مهم لوگو

5-معرفی یک فونت جذاب در فتوشاپ و آموزش دریافت آن

6-و در نهایت آموزش ساخت لوگو در فتوشاپ

به شما توصیه میکنیم حتما این ویدیو آموزشی رو دریافت کنید و اگه میخواید در نرم افزار فتوشاپ پیشرفتهایی داشته باشید حتما این ویدیو رو کامل تماشا کنید و سعی کنید با استفاده از خلاقیت خودتون تغییراتی را انجام بدید و لوگو رو زیباترش کنید.

سوالات شما و پیشنهادات ما:

1-فتوشاپ چیست؟

این سوال برای بیشتر مبتدیان در کامپیوتر پیش می آید که درباره نرم افزار فتوشاپ اطلاعات ندارند و نمیدانند فتوشاپ به درد چه کارهایی میخورد.در پاسخ به این سوال باید بگویم که فتوشاپ نرم افزاری برای ادیت(ویرایش) یک فایل تصویری،که شما با آن میتوانید تصاویر خود را گرافیکی تر کنید و یا با استفاده از آن لوگو و آرم بسازید.همچنین از فتوشاپ برای ساخت صفحات وب هم استفاده میشود.فتوشاپ در همه عرصه ها کاربردهای زیادی دارد،پس پیشنهاد ما به شما این است که فتوشاپ را حتما آموزش ببینید و ان را دست کم نگیرید.

امیدواریم از این ویدیو آموزشی نهایت استفاده رو بکنید و در نهایت اینکه مارا از نظرات خودتون راجع به آموزش مطلع سازید.باتشکر

این آموزش به دلیل مشکل فنی حذف شد.

سفارش تبلیغات

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،