آموزش ساخت فوق حرفه ای آواتار در فوتوشاپ

اموزش ساخت فوق حرفه ای آواتار

ویدیو آموزش ساخت فوق حرفه ای آواتار در فوتوشاپ را از یک لرن دریافت کنید. در این آموزش به شما چند فیلتر جذاب،جدید و جالب را معرفی خواهیم کرد. با دنبال کردن این ویدیو یک آواتار حرفه ای بسازید.


پیش نمایش


در این مطلب به شما آموزش ساخت فوق حرفه ای آواتار کاربری که می توانید از آن در انجمن ها استفاده کنید.این ویدیو به صورت اختصاصی برای یک لرن ضبط شده است و تمامی آموزش ها اختصاصی سایت یک لرن هستند. آموزش ساخت فوق حرفه ای آواتار را به جزء از سایت یک لرن نمی توانید دریافت کنید.

توضیحات: این آموزش ساخت برای مبتدی ها پیشنهاد می شود و برای گرافیست ها هم پیشنهاد می شود چون یک فیلتر در این آموزش وجود دارد که این فیلر را هیچ سایت دیگری در ساخت فوق حرفه ای آواتار به کار نبرده است.

چون اکثر سایت ها به یک روش اموزش می دهند اما در این پست فیلتر کشیدن یک خط هم برای شما گذاشته شده است.شاید بعضی از شما این فیلتر را هم بلد باشد چون گرافیست حرفه ای هستید.اما برای مبتدی ها یک فیلتر به درد به خور است شاید در بعضی از سایت ها دیده این که یک خط و جود دارد که به سر خط می رسد کشیده شده و کوچک تر شده است. در این آموزش ساخت فوق حرفه ای آواتار این روش را هم به شما اموزش می دهیم تا بتوانید از این روش در کار ها خود استفاده کنید.

اگر سوال دیگر در مورد ساخت فوق حرفه ای آواتار  به ذهن شما می رسد ان را در قسمت نظرات برای ما ارسال کنید.سوالات شما در ظرف کم تر از 24 ساعت پاسخ داده خواهند شد.

مشخصات دانلود

تاریخ انتشار مطلب : آوریل 1, 2014
عنوان دانلود : دانلود ویدیو آموزش ساخت فوق حرفه ای آواتار
حجم فایل : 4.81 MB
ارسال شده توسط : مهدی مجدیان
منبع : یک لرن

راهنمای استفاده

پس از دانلود از یک لرن فایل را با نرم افزارWinrar ازحالت فشرده خارج نمایید و پس از خارج کردن از حالت فشرده ان را با یکی از نرم افزار های پلیر باز نمایید.پیشنهاد ما KMPlayer ی باشد.

لینک های دانلود

حجم : 4.81 MB
دانلود با لینک مستقیم

سفارش تبلیغات

برچسب ها : ، ، ، ، ،