آموزش ایجاد فرم برای وبلاگ

در این پست از یک لرن آموزش ایجاد فرم برای وبلاگ را برای شما داریم .
یکی از نیاز های هر وبلاگ نویسی داشتن ارتباط با بازدید کنندگان خودش است که معمولا این ارتباط از طریق فرم ها آسانتر انجام میشود اما متاسفانه به خاطر محدودیت هایی که سیستم های وبلاگ دهی ایجاد میکنند یک وب مستر نمیتوانید به طوری که میخواهد برای خود فرم بسازد لذا در این پست از یک لرن تصمیم گرفتیم اموزش ساخت فرم رو برای شما بزاریم پس در ادامه مطلب همراه ما باشید .

آموزش ایجاد فرم برای وبلاگ

برای ساخت فرم ابتدا به سایت زیر مراجعه کنید .

http://forms.freepersian.com

پس از ورود شاهد این پنجره هستید .

پس از ورود به پنجره بالا باید ثبت نام کنید پس از ثبت نام میتوانید با اطلاعات خود وارد سایت شوید که پنلی به این شکل خواهید داشت .

در مرحله کنونی و بعدی شما باید شکل ظاهری فرم خود را تنظیم کنید

در مرحله بعد , مرحله 3 , بر روی دریافت کد کلیک کنید سپس کد را به شما تحویل میدهد اما این فرم را باید شخصی سازی کنید تا به دلخواه شما باشد .

برای اینکار از نوار بالایی در حساب کاربری خود روی ” ویرایش فیلد ها (سفارشی سازی ) کلیک کنید سپس بر روی مدیریت فرم ها کلیک کنید که وارد صفحه ای مانند صفحه زیر میشوید .

به خاطر فارسی بودن سایت از توضیح زیاد پرهیز میکنم خودتون میتونید مراجعه کنید و باهاش کار کنید .

پس از سفارشی سازی تقریبا کار تمام است اما میبیند که فرم شما در حالت تایید نشده قرار دارد باید صبر کنید تا در عرض 24 ساعت آینده مدیر فرم شما را تایید کند

سپس هر کاربری که قصد ارتباط داشتن با شما از طریق فرم را داشته باشد پیامش هم در پنل شما ذخیره میشود هم به ایمیل شما ارسال میشود

امیدارم این آموزش هم مفید بوده باشه .

سفارش تبلیغات

برچسب ها : ، ، ، ،